Hakkımızda

44 yıl önce eğitim dünyamıza kazandırdığımız Üçel Moda Akademisi bugün ulaştığı nokta açısından değerlendirildiğinde tekstil ve moda sektörlerinin vazgeçilmezleri arasında bulunmaktadır. Kaliteli, tutarlı ve bilinçli eğitim sloganıyla faaliyet gösteren kurumumuz Üçel Moda Akademisi, öğrencilerini hafta sonu sınıflarıyla 16 ayda sektöre hazırlamaktadır. Hafta içi eğitimlerinin de mevcut olduğu kurumumuzda daha kısa sürede eğitimler bite bilmektedir.

Üçel Moda Akademisi, uzman kadrosu  tarafından hazırlanmış eğitim programları ile;

Endüstrinin ihtiyaç duyduğu niteliklere sahip,
Yenilikçi düşünce sistemine uyum sağlamış;
Problem çözme becerisi yüksek,

Teorik bilgileri iş hayatının gerçeklerine adapte edebilen profesyoneller yetiştirmeyi hedeflemektedir. Eğitimleri süresince alan çalışmaları ve stajyerlik programı ile sektörü tanıma fırsatı bulan öğrenciler, sektörün farklı segmentlerinde pek çok projeye katılarak tecrübe sahibi olmaktadırlar. Düzenlediğimiz etkinlikler ve defileler yoluyla, gençlerin öz güvenlerinin gelişmesine de katkıda bulunarak sektörel tecrübeye sahip uzman kadromuzla öğrencilerimizi profesyonel iş yaşamına hazırlamaktayız

Amacımız
Moda alanında kariyer hedefleyen, sağlam bir altyapı edinmek isteyen öğrencilere yönelik hazırlanmış, güncel sektör bilgileriyle zenginleştirilmiş eğitimlerimizle gençlerin özgüvenlerinin gelişmesine de katkıda bulunmak ve onları profesyonel iş yaşamına hazırlamaktır.

Vizyon
Üçel Moda Akedemisi olarak öğrencilerimizi sektörün tüm istek ve ihtiyaçlarını karşılayabilecek, piyasada rekabete hazır donanım ile yetiştirmektir.

Misyon
Kursiyerlerimizi gerekli ve doğru bilgi ile donatırken, iş yapabilme becerisi ve geniş ufuklu bakabilme yetisini kazandırmak. Kursiyerlerimize tecrübe ve bilgi birikimlerine uygun yol haritaları çizerek, sevdikleri alanda kariyer kazandırmaktır.